بي‌بي‌سي فارسي وVOA به هيچ وجه...

ضرغامي:

بي‌بي‌سي فارسي و VOA به هيچ وجه تهديدي براي صداوسيما نيستند


بسياري از شبكه‌هاي فارسي زبان ماهواره‌اي بر خلاف قانون از سريال‌هاي ما استفاده مي‌كنند كه از نظر حقوقي مي‌توانيم از آنها شكايت كنيم/شبكه‌هاي ماهواره‌اي فارسي زبان كماكان در رقابت با صداوسيما جايي ندارند.

رئيس سازمان صدا و سيما تاكيد كرد:بي‌بيسي فارسي و VOA به هيچ وجه تهديدي براي صداوسيما نيستند.
عزت الله ضرغامي در گفت‌و‌گو با خبرنگار ايلنا، در پاسخ به سوالي در مورد تاثير شبكه‌هاي ماهواره‌اي سياسي بر جامعه، اظهارداشت: به طور كلي شبكه‌هاي فارسي زبان از جمله بي‌بي‌سي فارسي و VOA به هيچ وجه تهديدي براي صداوسيما نيستند و خوشبختانه اين رسانه با جايگاه و اعتمادي كه نسبت به آن در ميان مردم وجود دارد از انواع برنامه‌هاي خبري، سياسي، سرگرمي، فيلم و سريال استفاده مي‌كنند.
وي افزود: حتي بسياري از شبكه‌هاي فارسي زبان ماهواره‌اي بر خلاف قانون از سريال‌هاي ما استفاده مي‌كنند كه از نظر حقوقي مي‌توانيم از آنها شكايت كنيم، آنها حتي سعي مي‌كنند از كارشناسان و عوامل داخلي ما نيز استفاده كنند، لذا توانمندي اين شبكه‌ها اصلا قابل مقايسه با رسانه ملي نيست.
رئيس سازمان صداوسيما تاكيد كرد: بايد از همه ظرفيت‌هاي نظام كه در اختيار ماست و مي‌توان و بايد از آنها استفاده كرد، استفاده كنيم و بخشي از آنها در خلا نگهداري نكنيم تا دشمن در جايي بتواند سوء استفاده كمي كند.
ضرغامي تصريح كرد: شبكه‌هاي ماهواره‌اي فارسي زبان كماكان در رقابت با صداوسيما جايي ندارند و فضاي سياسي كشور اين را نشان داده است، لذا با استفاده از تمام ظرفيت‌ها بايد اين تفوق را حفظ كنيم.
وي در پاسخ به سوال ديگري در مورداينكه برخي كارشناسان در همايش اخير مركز تحقيقات استراتژيك معتقد بودند كه از بي‌بي‌سي فارسي و VOA واهمه داشتيم كه با فارسي وان مواجه شديم، گفت: آنها نظرات خود را مي‌گويند در حالي كه همه اين اظهارات اشتباه است و نه شبكه‌هاي سياسي ماهواره‌اي و نه شبكه‌هاي غير سياسي تهديد نيستند و كارشناساني كه اين حرف را زده‌اند مرعوب هستند...../تحلیل:ایلناتاريخ : | | نویسنده : zibaeipoost |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.